مطالب مرتبط با واژه 'هوو'

  عکس العمل جالب تاج الملوک در عروسی مجدد رضا شاه

  تاج الملوک همسر دوم رضا شاه که زنی حسود و بد اخلاق بود که چشم دیدن هیچ کس را نداشت و اصلا نمی خواست هوو داشته باشد. همیشه به دنبال این بود که زنان رضا شاه را از چشم های وی بیاندازد و جایگاه خود را نزد شاه حفظ کند.
  1397/10/30 18:55

  سوگلی ناصرالدین شاه به روایت دختر هوویش

  او تقریباً سی ساله، قدی متوسط، خیلی ساده، آرام، باوقار، سبزه، با صورت معمولی بلکه یک قدری هم زشت، لیکن خیلی با اقتدار. تمام زن‌های سفرای خارجه به منزل او پذیرفته شده، در اعیاد و مواقع رسمی به حضور می‌رفتند.
  1397/10/17 09:34

  هوو؛ مسئله تاریخی زن ایرانی!

  «هوو» همیشه برای زن ایرانی مسئله بوده است. اگرچه امروز تعدد زوجات امری است که کمتر تحقق می یابد، اما در گذشته که امری معمول تر بوده نیز برای زنان مسئله انگیز بوده است. به طوری که همیشه تا جایی که ممکن بود تلاش می کردند تا ازدواج دوباره شوهر خود را به هم زنند؛ اگرچه در آن دوره اگر در این امر موفق نمی شدند، تلاش می کردند تا خود را با وضعیت جدید هماهنگ کنند . . .
  1396/12/27 19:27

  ماجراهایی خواندنی از هووهای عصر قاجار!؟

  یکی از ویژگی های عصر قاجار، اختیار نمودن چند همسر از سوی مردان، به ویژه رجال درباری و اقشار مرفه جامعه بود، اما این موضوع گاه با واکنش های مخفیانه زنان همراه می شد.
  1394/4/7 20:35

  دعوای دو هوو برای سنگ قبر

  خبرهای خنده‌دار و به قول فرنگی‌ها فان از دیرباز مورد توجه رسانه‌ها بوده و مردم هم علاقه بسیاری به خواندن این جراید داشتند. ظاهرا در خبر زیر دو هوو برای نصب سنگ قبر با هم درگیری فیزیکی پیدا کرده‌اند.
  1393/12/29 21:29
5