عکس

  از مایلز تا ماهان

  او در نقش بتمن حتی شانس این را یافت که سوار لامبورگینی که به شکل خودروی بتمن رنگ آمیزی شده بود بشود. مردم شهر نامش را فریاد بزنند مایلز.. مایلز... و او دخترکی را که در کلافی از کابل و طناب به دام افتاده بود آزاد کرد.
  1393/3/9 21:57

  تصویر مهم ترین رویداد حوزه مقاومت از موبایل یک دانش اموز

  تا ان لحظه تصویر گویایی از حادثه تروریستی شب گذشته دریافت نشده بود . بی درنگ برای پیدا کردن تصویر فعال شدیم. اقای شهیدی که آن زمان مدیر دفتر در دمشق بود تصاویری را همان شب از حادثه ارسال کرده بود اما با محل حادثه به سبب جلوگیری نیروهای امنیتی فاصله داشت.
  1393/3/9 21:51

  وبلاگ روش تحلیل

  تحلیل دلایل پیروزی پورشنکو رئیس جمهور جدید اوکراین

  از دیگر خصوصیت‌های پروشنکو کنار آمدن با گرایش‌های سیاسی مختلف است برای مثال او در زمان ریاست جمهوری یانکوویچ رییس شورای بانک مرکزی اوکراین بود و با یانوکووچ که روس‌گرا بود به خوبی همکاری می کرد. بنابراین می‌توان پوروشنکو را اقتصاددانی قابل دارای شخصیتی چند وجهی دانست
  1393/3/9 21:48

  وبلاگ قصه ظهر جمعه

  کار گویندگی قصه های به یاد ماندنی

  قصه ظهر جمعه برنامه ای بود که از بدو تاسیس رادیو به راه افتاده بود و در طول سالیان متمادی راویان متعددی به خود دیده بود. از ابتدای سال شصت محمدرضا سرشار کار گویندگی در قصه ظهر جمعه را آغاز کرد. او صدای بسیار مناسبی برای قصه گویی داشت و قصه های انتخاب شده نیز اکثر شنوندگان را راضی می کرد.
  1393/3/9 21:45

  جرقه‌های ذهنی مکتوب نشوند باد آن را خواهد برد

  بخشی از این کتاب مربوط به نقد نظریه‌های هانتیتگتون است. وی در مقاله معروف (نبرد تمدن‌ها) با یکی دانستن مسحیت با فرهنگ غربی لیبرال، با نادیده انگاشتن مبنایی‌ترین و موجه‌ترین و مستحکم‌ترین پایه وحدت، یعنی خدا و خداپرستی می‌کوشد تا بر طبل اختلاف و تفرقه کوبیده و تمدن‌ها را به جان هم بیندازد و رندانه بستری برای مانور نظام سرمایه‌داری فراهم کند.
  1393/3/9 21:40

  سیدعلی میرافضلی بررسی کرد

  سرگذشت تاریک زنان شاعر ایران در تاریخ شعر فارسی/ «عایشه مُقریه» که بود؟

  یکی از گوشه‌های تاریک و پوشیده تاریخ شعر فارسی، آنجاست که از زنان شاعر سخن رفته است؛ آنچه ما از شاعرانی همچون «رابعه بنت کعب»، «مهستی گنجوی» و «ملک جهان خاتون» می‌دانیم اگر نگوییم در حد صفر است، چیزی بیش از آن نخواهد بود.
  1393/3/9 21:24

  وبلاگ راه بی‌بن‌بست

  مشخصات یک شیعه ناب انگلیسی

  شیعه هیچ وقت از آغوش دشمن برای رسیدن به هدفش استفاده نکرده، مانند مولایمان حضرت علی(ع) که پیشنهاد طلحه و زبیر را نپذیرفت.
  1393/3/9 21:21

  نسخه چاپیارسال به دوستان وبلاگ طلوع

  شنیدن پیام مردم از راهروی خروجی سینما

  «شیار 143» و «خط ویژه» منتخب نگاه تماشاگران شدند، فیلم‌هایی که روایتی از زندگی مادر شهید و کشمکش جوانانی گرفتار در یک اختلاس سازمان‌یافته است؛ بدیهی‌ترین پیام این انتخاب پایه‌گذاری خط مشی برنامه‌ریزی‌‌ها بر عزت ملی است.
  1393/3/9 21:18

  وبلاگ رهسپار قدیمی

  روایتی از رفاقت دو شهید در آرامگاه ابدی

  «عباس» در والفجر 8 به شهادت رسید و جنازه‌اش را به شهریار بردند؛ «منصور» اصرار داشت تا یک یادمان برایش در دزفول درست شود و خیلی زود دو قبر در کنار هم با یک تابلو در دزفول خودنمایی کرد: «مزار شهیدان منصور حسینی‌فر و عباس رهنما».
  1393/3/9 21:16

  روایت سید‌حبیب حبیب‌پور از شهید «سیدحسن کاظمینی»

  دیدی عاقبت شهید شدم!

  «سیدحسن کاظمینی» پس از تمرین به سراغ سید مصطفی رفت و با اصرار از او خواست که در تئاتر نقش شهید را بازی کند؛ درخواستی که پذیرفته نشد؛ چند روز بعد و پس از عملیات سیدحسن به سید مصطفی گفت: دیدی عاقبت شهید شدم؟!
  1393/3/9 21:13

  «شهدا چه کسانی هستند؟» به قلم شهید «بهمن پوردیان»

  شهدا زبان دردهایند؛ در میان بت‌ها ابراهیم و در میان بلاها ایوب‌اند

  شهدا، به جوش می‌آورند خون‌های سرد و بی‌حرکت را، به هوش می‌آورند قلب‌های غافل و خوابیده را و به نوش می‌سازند لب‌های خشک و تشنه را؛ شهدا، در میان بت‌ها ابراهیم‌اند، در میان فرعون‌ها موسی‌اند و در میان بلاها ایوب‌اند.
  1393/3/9 21:10
954