عکس

  روایتی از مسعود ده‌نمکی در وبلاگ شخصی‌اش

  خدا را شکر این فقط خواب بود!

  از تعبیر شدن ادامه خوابم حیران و نگران بودم؛ هزار فکر در سرم گذشت، مگر می‌شود روزی امام در بین ما نباشد پس این همه دعای مردم و متصل شدن قیام به نهضت امام زمان چه‌ می‌شود؟
  1393/3/9 21:01

  وبلاگ آهستان

  یک پدر منتظر، یک مادر چشم به راه، یک نوزاد بی‌پدر…

  روایت حماسه‌ها و مظلومیت‌ها، آن اشک‌ها و خون دل‌ها، آن جدایی‌ها و صبوری‌ها کار آسانی نیست؛ مرد میدان می‌خواهد که آن حماسه‌ها را در حد و اندازه آنها روایت کند.
  1393/3/9 20:59

  وبلاگ حقیقت محض

  ماجرای سفر به دنیای ناشناخته

  مواجهه با دنیای ناشناخته، آنقدر برای کودک دشوار است که کاری جز گریستن با تمام وجود، از او برنمی‌آید؛ او گریه می‌کند، اما اطرافیانش خشنودند؛ این سفر دشوار، برای مسافرانی که پیش از او این مسیر را پیموده‌اند مایه‌ مسرت است.
  1393/3/9 20:57

  وبلاگ دست‌نوشته‌ها

  چهارم خرداد بهانه‌ای برای توسعه دزفول

  ثبت روز دزفول در تقویم رسمی کشور معنایش این است که دزفول با شهرهای دیگر از جهاتی متفاوت است؛ این تفاوت باید ثمره و امتیازاتی برای شهرمان داشته باشد و لازم است از این فرصت در جهت توسعه دزفول استفاده شود.
  1393/3/9 20:54

  حماسه آفرینی زنانه در روزهای مقاومت

  در هر کوچه شهر زنی چادر را بر کمر گره زده بود

  حماسه آفرینی زنانه بر دل می‌نشیند و خاطرات را رنگ می‌بخشد، حماسه‌ای که غرق لطافتی برگرفته از عشق مادرانه، دلسوزی خواهرانه و شجاعت زینبی است؛ شجاعتی که او را تا خطوط مقدم جبهه به عشق فرزندان می‌کشاند.
  1393/3/9 20:52

  خاطره‌ای از نخستین مرحله آزادسازی خرمشهر

  آن شب خیلی به ما سخت گذشت

  هوا روشن شده بود و دشمن گردان ما را زیر آتش شدید گرفته بود؛ ما از دو طرف محاصره شدیم و دشمن اجازه نداد تا نیروهای خودی به ما ملحق شوند؛ طوری شد که مجبور شدیم 2 کیلومتر عقب نشینی کنیم.
  1393/3/9 20:50

  وبلاگ مظلومین شیمیایی ایران

  چرا یک جانباز شیمیایی مظلوم است؟

  یک جانباز قطع نخاع در حقیقت ویلچر یار و مددکارش است، یک جانباز قطع عضو عصا او را یاری می‌دهد؛ اما آیا کسی می‌تواند جای یک جانباز شیمیایی نفس بکشد؟
  1393/3/9 20:48

  سروده‌ای در رثای مادران معظم شهدا

  با اشک چشم، قبر تو را رنگ می‌زند

  با اشک چشم، قبر تو را رنگ می‌زند/ این مادری که بوسه بر این سنگ می‌زند/ می‌خواستم قصیده بگویم به وصف تو/ دیدم که پای قافیه‌ها لنگ می‌زند.
  1393/3/9 20:45

  وبلاگ خاطرات یک ایرانی ساکن لبنان

  «مرکاوا» با موتور الاغ+عکس

  روز سالگرد پیروزی مقاومت در لبنان زلزله‌ای با 5.1 درجه در مقیاس ریشتر در بیروت ثبت شد و به سرعت در شبکه‌های اجتماعی یک مطلب جالب پخش شد که «نصرک هز الدنی» پیروزی‌ات دنیا را تکان داد، سرود پیروزی که حزب الله قبلاً تولید کرده بود.
  1393/3/9 20:42

  وبلاگ رهسپار قدیمی

  شهید معروف کتاب‌ درسی مدارس که بشارت شهادت دوستش را داد

  شهید «غلامحسین تازه عصاره» یکی دیگر از ستارگان آسمان ذخیره سپاه دزفول است که در سن 15 سالگی به جایی رسیده بود که بشارت شهادت را به دوست خود داد.
  1393/3/9 20:38

  وبلاگ مقتدر مظلوم

  واقعه تاریخی که نوید پیروزی ایران با وجود تحریم‌ها را می‌دهد

  واقعه تاریخی «شعب ابی‌طالب» نوید آن را می‌دهد که فقط با امید به خداوند و همچنین مقاومت در برابر دشمنان می‌توان تمامی تحریم‌ها را شکست.
  1393/3/9 20:35
961