مطالب مرتبط با واژه 'اخلاق'

  اخلاق در میان سیاستمداران ایرانی

  نقص بزرگ سیاستمداران مشرق زمین و مخصوصا ایرانی، همان نداشتن معلومات کافی و بالاتر از همه چیز، اخلاق بارز است.
  1397/5/3 15:26

  عکسی دیده نشده از لیاخوف روسی

  در این تصویر پالکونیک لیاخوف فرمانده بریگارد مرکزی قوای قزاق به اتفاق وزیرمختار روسیه در ایران و همسر وی مشاهده می شود. پالکونیک (سرهنگ) لیاخوف افسر ارتش روسیه از طرف دربار تزار به ایران اعزام گردید و در زمان سلطنت محمدعلی شاه فرماندهی بریگاد مرکزی قوای قزاق را عهده‌دار شد.
  1397/3/27 00:21

  بعد از نواب صفوی دست کسی را نبوسیدم

  من اخلاص و ارادت شهید عراقی را نسبت به شهید نواب صفوی تا پایان عمرش و بخصوص در ایامی که در زندان با هم به سر می بردیم، از زبان خود آن شهید در بسیاری از موارد می شنیدم..
  1397/3/5 08:05

  عکس/ کلاس اخلاق بهائیان تهران

  در آیین فرقه ضاله بهاییت کلاسهای فرهنگی درس اخلاق که از سنین ۴ تا ۵ سالگی آغاز میگردد زیر نظر مربیان بهائی ایفاگر نقش مهمی در سازندگی کودکان معصوم بگونه دلخواه تشکیلات میباشند ، این کلاسها معمولا ۱۲ سال بطول میانجامد و سراسر زندگی پیش از تسجیل یک بهائی زاده را پر می کند و درنتیجه تاثیر همین کلاسها است که عضویت در حزب بهائی یعنی تسجیل سرنوشت حتمی همه بهائی زاده ها است ، مهمترین وظیفه کلاسهای درس اخلاق ساختن ذهن کودکان براساس معتقدات بهائی و دمیدن روح اطاعت از محفل و سایر تشکیلات بهائی و بیگانه سازی نسبت به محیط میباشد ، محیطی که در آینده باید آنرا اشغال نموده و بر آن تسلط یابد !
  1395/2/13 23:21

  «مؤمن» چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

  مؤمن باید همیشه زیرک و زرنگ باشد و از هر راهی که می‌تواند برای خود حسنات کسب کند و ثواب جمع‌آوری نماید و خداوند نیز آن‌قدر بزرگوار است که فرمود: اگر شما قصد کار خوب را کنید، ولی آن را انجام ندهید، برای شما ثواب در نظر می‌گیرم.
  1394/12/11 21:44

  گزارش ابراهیم‎صولی از اخلاق‎امام‎رضا‎(ع)

  اخلاق، یکی از عناصر مهم شخصیت انسان است و کاشف کیفیت ذات و حاکی درون او است و درجه رسوخ ایمان را در او نشان می‌دهد
  1394/10/24 22:32

  شیوه تربیتی شهید مفتح غیر مستقیم بود

  محمد رضا مفتح یکی از فرزندان شهید آیت الله مفتح است که طی آن خاطرات خود را از منش اخلاقی و تربیتی پدر باز گو کرده است.
  1394/9/28 17:22

  اخلاق ابراهیم(ع) در قرآن

  یکی از داستان‌های اساطیری بسیار مهم که در کتاب‌های مقدس ادیان ابراهیمی با قرائت‌های مختلف آمده، ماجرای تکلیف «قربانی» برای حضرت ابراهیم (ع) است.
  1394/3/5 23:17

  کلاس درس فلسفه آیت الله الهی قمشه‌ای همراه با چاشنی عرفان

  بسیار به شاگردان خود علاقه داشتند و بسیار هم آنها را تشویق می‌کردند. یادم هست ضمن درس، هنگامی که شعری را قرائت می‌کردند و من بقیه شعر را می‌خواندم، بسیار خوشحال می‌شدند.
  1394/2/29 22:00
9